Lokum Siparişi Verirken Nelere Dikkat Etmeli?

Gönderen aysu 27/01/2019 1 Yorumlar

Lokum Siparişi Verirken Nelere Dikkat Etmeli?

Lokum, Türk kültürüne ait en önemli değerlerden biridir. Tarihi Osmanlı dönemine dayanmaktadır. Saraylarda, halkın içerisinde sık sık tüketilen bir atıştırmalık türüydü. Özellikle özel günlerin aranan lezzetlerinden biriydi. Bu kültür şimdiye kadar ulaşmıştır. Şimdilerde de misafir ağırlamalarında, bayramlarda kısacası anlamlı anlarda çay ya da kahvenin yanında sunulacak uygun bir atıştırmalıktır.

Firmamızda ise birbirinden farklı lezzetlere sahip olan lokum çeşitleri yer almaktadır. Her biri taze ve mükemmel tatlara sahiptir. Ancak lokum siparişi verirken de dikkat edilmesi gereken birtakım noktalar bulunur. Sitemizden temin etmek oldukça kolay olsa da birkaç adım yerine getirilmelidir.

Lokum Siparişi Vermenin İncelikleri

Sitemiz içerisinden lokum sipariş etmek oldukça kolaydır. Ancak siteye girilmesinin ardından birkaç adımın sırayla yerine getirilmesi gerekir. Siteye girdikten sonra Online Mağaza kategorimize tıklamanız gerekmektedir. Karşınıza Çok Satılanlar ve Yeni Ürünler olarak iki farklı bölüm çıkar. Hangisine bakmak isterseniz ilk olarak onu tercih edebilirsiniz. Karşınıza birçok lokum çeşidi çıkmaktadır.

Her birbirinden farklı ve taze ürünlerdir. Seçmiş olduğunuz lokum çeşitlerini inceleme şansınız bulunuyor. Hoşunuza giden lokumun gramajını kendiniz belirleyebilirsiniz ve kutu adedine de karar verebilirsiniz. Sepete ekledikten sonra kasaya git butonuna basarak alışverişinizi kendi belirlediğiniz ödeme yöntemleri ile tamamlayabilirsiniz.

Lokumu Seçtikten Sonra Ödeme Nasıl Yapılır?

Lokumunuzun özelliklerini okuyup gramajına karar verdikten sonra sipariş ettiniz ardından ise misafir müşteri ya da kayıtlı müşteri olarak ödeme yapabilirsiniz. Sitemizden sık sık alışveriş yapmanızda kolaylık oluşturması açısından kayıt olabilirsiniz. Böylece önceki siparişlerinizi de görebilir, yeni ürünlerimizi anında öğrenebilirsiniz.

Hangi sıfat ile ödeme yapacağınıza da karar verdikten sonra hesap ve fatura adresinizi belirlemelisiniz. Teslimat adresi ve kargo metodu da belirtilmelidir. Son olarak ödeme metodunuza karar vermeniz gerekir. Siparişinizi onaylamanızın ardından size en kısa sürede lokumlarınızı ulaştırmaktayız. Taze ve siparişinize uygun lokum çeşitleri olarak size gelmektedir.

Siparişte Kampanya ve İletişim

Lokum satın alırken sitemiz sizlere birtakım kampanyalar sunmaktadır. Bu kampanyalar daha uygun fiyatlı şekilde alışveriş yapmanızı destekler. Düzenli şekilde sitemizin içeriğini takip ederseniz özel günlerde ve normal zamanlarda da size sunulan kampanya ile indirimlerden faydalanabilirsiniz. 

Lokumlar hakkında, sipariş yöntemleri ve ödeme yöntemleri hakkında herhangi bir soru işaretiniz olduğu takdirde bize danışabilirsiniz. Telefon numaraları, mail adresleri, sosyal medya hesapları sizler için aktiftir. İstediğiniz her an danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Lokumlar Hakkında

Sitemiz içerisinde birçok çeşitte lokum bulunmaktadır. Hiçbir yerde bulamayacağınız lokum alternatiflerini sitemiz içerisinde keşfedebilirsiniz. Muska lokum, sultan duble Antep fıstıklı lokum, pekmezli badem fındıklı lokum, karışık çerezli piramit lokum, bitter pirinç patlağı narlı Antep fıstıklı lokum, Piramit lokum, kaskaslı fındık kremalı sarma ve daha fazlası sitemizde yer alıyor. Hızlı bir şekilde alışveriş yapma imkanı yakalayabilirsiniz.

1 Yorumlar

Melek:
27/01/2019, 07:49:04 PM
Cevapla

Lokumlarınız harika lezzeti muhteşem hiç bu kadar güzel lokum yememiştim sitenizde ürünler harika görünüyor

Aysu:
27/01/2019, 08:09:10 PM

Teşekkür ederiz,Güzel yorumunuz için Melek Hanım.

Bir Yorum Yap