Çifte Kavrulmuş Lokumlar

Çifte Kavrulmuş Lokumlar
Bir Lezzet Klasiği

     Geleneksel bir değere sahip olan çifte kavrulmuş lokumlar için bir lezzet klasiği tanımlaması yapılabilir. İlk günkü doğal tariflerin korunduğu ve modern taleplerle harmanlandığı çifte kavrulmuş lokum çeşitlerine online sipariş ayrıcalığıyla siz de oturduğunuz yerden sahip olabilirsiniz. Lezzetli olduğu kadar da enerji katan narlı fındıklı çifte kavrulmuş lokum ile çay ve kahve saatlerinin renklenmesini sağlayabilirsiniz.

     Kaliteli malzemeler kullanılarak hazırladığımız çifte kavrulmuş lokumlar üretilirken hijyenik kurallar dikkate alınır. En doğal ürünlerin en özel tarifler eşliğinde bir araya geldiği Kudret Ana çifte kavrulmuş lokum çeşitleri özel günlerde hediyelik olarak da değerlendirilebilir. Klasik lezzetlere modern bir tat katan narlı fındıklı çifte kavrulmuş lokum ile damaklarda yeni bir fırtına estirebilirsiniz.

    Gelişen teknolojilerden aldığımız destekle hazırladığımız çifte kavrulmuş lokumlar oda sıcaklığında ve ağzı kapalı olarak tazeliğini uzun süre muhafaza eder. Gluten içermeyen çifte kavrulmuş lokum ürünü emsalsiz bir değere sahiptir. Kendine has aromasıyla fark yaratan narlı fındıklı çifte kavrulmuş lokum doğal rengiyle fark yaratır. 

Göster:
Sırala:

Çifte Kavrulmuş Lokum

Çifte Kavrulmuş LokumÜlkemizde geleneksel bir değer olarak sıklıkla tercih edilen çifte kavrulmuş..

36,00TL Vergiler Hariç: 33,33TL

Narlı Fındıklı Çifte Kavrulmuş Lokum

Narlı Fındıklı Çifte Kavrulmuş LokumNarın muhteşem aroması ile fındığın lezzetini bir araya getird..

36,00TL Vergiler Hariç: 33,33TL

HIZLI GÖNDERİ

Saat 15:30'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoda.

ÜCRETSİZ KARGO

100 TL ve üzeri  vereceğiniz siparişlerinizde.

DOĞAL VE TAZE

Tüm ürünlerimiz % 100 pancar şekeri ile üretilmektedir.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

        Tel: 0242 4172471   

    Gsm : 0543 2431974